Matematické modelování proudění

Už vás někdy při projekční činnosti, nebo při procházce vaším provozem napadlo, že by něco někde mohlo být provedeno nebo fungovat lépe? Případně, že s tamtím uzlem je potíž a není zcela zjevné proč? Nebo je celý váš provoz odstavován kvůli neznámé příčině? Pokud je společným jmenovatelem proces zahrnující proudění, měli byste se opřít o matematické modelování proudění, které se dnes oprávněně stalo velkou oporou a urychlením v návrhu prototypů či auditu nebo optimalizaci funkce stávajících zařízení. Rádi bychom vám nabídli naše služby, zkušenost a nápady v oblasti matematického modelování s využitím dospělého SW FLUENT, znalostí z energetických provozů a dlouholetých zkušeností v oblasti matematického modelování proudění.

Zjistit více ...

Linuxová IT řešení a konzultace

Software a operační systémy je oblast, která se neustále prudce rozvíjí. Již dávno neplatí, že pouze komerční SW produkty jsou ty nejlepší. Svobodný SW dnes nabízí vyspělé operační systémy, aplikační frameworky a umožňuje budovat podnikové zázemí, na které se dá spolehnout.

Jsme nadšení příznivci a podporovatelé tohoto  směru vývoje. Rádi bychom Vám nabídli své dlouholeté zkušenosti a znalosti z této oblasti, zejména tam, kde sami cítíte, že externí dodávka služeb spojených s implementací a správou vašeho Linuxového IT zázemí je to co by Vám vyhovovalo.

Zjistit více ...

Tvorba datového SW

Když si představíte pojmy jako například LOG,DB, CSV, XML, YAML, JSON, R, Rstudio, Shiny, LaTeX, Markdown, HTML, DOC, PDF - Co je tady společného? - To že na začátku stojí data, ale cizí, nejasná a ještě nepochopená, a na konci stojí prezentace, přehlednost, pochopení, vhled a jistota znalosti vytěžených dat.

Rádi bychom Vám nabídli naše služby při tvorbě SW pro zpracování dat v systému R, ať už jde o malou podpůrnou funkci nebo složitý balík, či aplikaci.

Zjistit více ...

IPM Tech s.r.o.

Podnikatelská 267
Praha 9 - Běchovice
190 11
Česká Republika

Obchodní kontakt

Ing. Petr Matoušů

telefon: 00420 603 144 423

email: pmatousu (@) ipmtech.cz

Úřední údaje

Spisová značka: C 260450 vedená u Městského soudu v Praze

Identifikační číslo: 052 36 657

Jednatel společnosti: Ing. Petr Matoušů

 

Bankovní spojení

Číslo účtu: 115-2880690247

Kód banky: 0100 (Komerční banka)